Albumy tradycyjne ręcznie szyte

Album na zdjęcia, który przetrwa setki lat

  • zaokrąglone naroża zabezpieczają karty przed uszkodzeniami

  • do wyboru cztery kolory kart i 3 rodzaje pergaminu

  • opcjonalne bindy na grzbiecie dodają elegancji albumom

  • personalizowanie okładki według pomysłu klienta

  • różne grubości od 10 do 70 kart

  • opcjonalnie miejsce na płytę lub pendrive na ostatniej rozbiegówce

Wzory kolorów

Ślub, wesele, chrzciny, święta, wakacje, urodziny. Jest tyle okazji, podczas których robimy zdjęcia. Coraz więcej okazji. Dzięki dobrej jakości aparatom w telefonie - nawet codziennie. Wielu z nas za każdym razem, gdy zobaczy coś ciekawego. Nasze przeżycia trzymamy jednak jedynie w formie wirtualnej – w pamięci aparatu, na portalach społecznościowych lub na dysku komputera. Ich oglądanie nie dostarcza takich samych doświadczeń, jak przeglądanie tradycyjnego albumu. Jesteś tu może właśnie dlatego, że dostrzegasz tę różnicę. A wyobraź sobie teraz, że Twoje zdjęcia oglądają prawnukowie i jeszcze dalsze pokolenia.

Album, który przetrwa setki lat – czy to możliwe? Wiele tanich, produkowanych masowo modeli łatwo ulega zniszczeniu. Karki odpadają, okładka się odkleja – przecież nie o to chodzi. Tworząc album ze zdjęciami myślimy o wyjątkowej pamiątce z najpiękniejszych chwil naszego życia. To coś, do czego chcemy wracać po latach. Wspólnie z bliskimi opowiadać związane ze zdjęciami historie. Chcemy, aby album był pamiątką i rodzinną spuścizną dla przyszłych pokoleń.

Właśnie dlatego tworzymy albumy tradycyjne ręcznie szyte. Ich ponadczasowy design, sprawdzony sposób produkcji i wytrzymałość materiałów zapewniają trwałość, jakiej nie da żaden inny album. Doskonale sprawdza się również jako wysokiej jakości prezent premium.

Masz szczególne wymagania? Projekt albumu zostanie spersonalizowany pod Twoje indywidualne potrzeby.

Zachowaj swoje wspomnienia już na zawsze – zamów tradycyjny, ręcznie szyty album.

Wszystko zaczęło się od fotografii AS-FOTO.pl.

Robiliśmy zdjęcia jednocześnie poszukując formy odpowiedniej prezentacji naszych fotografii. Naszą wizją były zdjęcia oprawione, dlatego efektem zderzenia się z ówczesną "albumową rzeczywistością" było w 2006 roku rozpoczęcie produkcji własnych albumów.

Tak połączyliśmy dwa żywioły: wysoką jakość oraz indywidualną konfigurację.

Stało się to zaczątkiem i podbudową dla stworzenia nowej marki albumów ALBUMYART, która w 2014 roku zdobyła medal za najlepszy FOTOALBUM na XVII Targach Film Video Foto Łódź 2014. Z niesłabnącą ambicją i zaangażowaniem marka ta funkcjonuje do dziś i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić.