Pudełka na albumy i zdjęcia

Ozdobne, personalizowane pudełko na album ze zdjęciami

  • wiele dostępnych rozmiarów i wysokości, również nie standardowe na zamówienie

  • twarde pudelka obszyte dowolnych materiałem z naszej oferty

  • oryginalne miękkie etui z materiałów typu płótna

  • dowolne zestawy w tym samym designie np. album + pudełko + etui

  • kilka opcji dodatkowych typu: okienko w okładce czy miejsce na pendrive

Przedstawiamy pomysł na oryginalny, nieprzeciętny prezent. Album na zdjęcia opakowany w specjalne, personalizowane pudełko to doskonały podarunek na urodziny, imieniny, wieczór panieński czy jako pamiątka z wakacji. Co więcej, album ze zdjęciami sprawdzi się zarówno jako prezent dla mężczyzny jak i kobiety. Dla taty, dla mamy i dla partnera. Innymi słowy – dla każdej osoby, z którą wiąże Cię bliska więź. Jeśli więc szukasz sposobu na to, jak obdarować szczególną osobę, jesteś w dobrym miejscu. Każdy bowiem doceni wysiłek włożony w przygotowanie tak niepowtarzalnego prezentu. To w końcu nie jest coś gotowego, co można kupić od ręki w sklepie.

Wystarczy, że wybierz zdjęcia z najpiękniejszych chwil, a następnie odpowiednio je opakujesz i już masz bezcenny prezent. Pudełko na zdjęcia nada mu nie tylko odświętnego charakteru, ale też sprawi, że album będzie mógł stać się znakomitą ozdobą wnętrza. Personalizowane, ekskluzywne opakowanie, w którym znajdzie się Twój album, będzie pięknie prezentować się na regale z książkami czy na półce obok pamiątek.

To lepsze, niż papier prezentowy, który każdy zaraz po otwarciu wyrzuca. Tworzone przez nas specjalne pudełka pozwalają na estetyczne i poręczne zapakowanie albumu na zdjęcia. W ofercie mamy wiele rozmiarów, wysokości oraz opcji dodatkowych takich jak okienko w okładce czy miejsce na pendrive. Do wyboru są zarówno twarde pudełka obszyte dowolnym materiałem z naszej oferty jak i oryginalne miękkie etui z materiałów typu płótna. Które Ty wybierzesz?