Fotoalbumy i fotoalbumy mini

Duży wybór fotoalbumów z możliwością personalizacji

  • 16 dostępnych rozmiarów od 15x15cm do 30x45cm

  • przekładki do wyboru o grubości od 100 do 700g

  • zaokrąglone naroża w cenie

  • 7 dostępnych kolorów rozbiegówek

  • personalizowane okładki - do wyboru ponad 70 rodzajów materiału

Wzory kolorów

Jak najlepiej uporządkować zdjęcia? Oczywiście w fotoalbumie, czyli swoistej książce ze wspomnieniami. Przewracając stronę po stronie możesz z łatwością przypominać sobie najpiękniejsze chwile i obrazowo opowiadać o nich swoim bliskim. A jakie zdjęcia warto umieścić w takiej fotoksiążce?

Zacznijmy od tych najpopularniejszych. Każdy chyba choć raz widział album ślubny, komunijny czy na chrzest. To okazje, podczas których większość osób wynajmuje fotografa. Szkoda więc by było, by wykonane przez niego zdjęcia pozostały jedynie w formie cyfrowej. Fotoalbum stworzony z okazji ślubu przyda się ponadto podczas świętowania rocznicy, a album ze zdjęciami z chrztu lub pierwszej Komunii Świętej upamiętni uroczysty moment w życiu dziecka i towarzyszące mu rodzinne przyjęcie.

W takich przypadkach często przydaje się duży fotoalbum z twardą oprawą, który pomieści wiele odbitek i zabezpieczy zdjęcia przed uszkodzeniami. Ważny jest również jego indywidualny charakter. Album personalizowany pozwala już od okładki wczuć się w klimat wyjątkowego wydarzenia, które obrazują umieszczone w środku fotografie.

Wiele osób decyduje się też na fotoalbum z wakacji. Jeśli masz za sobą na przykład krótką wycieczkę nad morze lub w góry, wystarczy mały album na kilkanaście zdjęć. Jeśli natomiast chcesz mieć pamiątkę z dwutygodniowej podróży za granicę, z pewnością przyda się album powyżej 50 zdjęć.

Dla tych, którzy chcą natomiast stworzyć zbiorczy fotoalbum np. z całego dzieciństwa, przyda się taki, który pomieści 100 czy nawet 300 zdjęć.

Oczywiście przedstawione sytuacje są tylko przykładowymi i nie sposób wymienić wszystkich okazji, dla których warto stworzyć fotoalbum. Właśnie dlatego stworzyliśmy możliwie największy wybór fotoalbumów i fotoalbumów mini.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie. Zwłaszcza, że każdy z nich może być dowolnie personalizowany. Jeśli więc wciąż zastanawiasz się, gdzie kupić fotoalbum, wybierz Albumy Art i ciesz się wyjątkowymi chwilami już na zawsze.